Menu

Willa-Ożarów - Kościuszki opis inwestycji

MIĘS-HUB DEWELOPER –  „ Budujemy jak dla Siebie –  lepiej bo budujemy dla Ciebie”

 

WILLA OŻARÓW II- ul. Kościuszki to prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej  z nowoczesną architekturą zlokalizowanym w mieście Ożarów Mazowieckina willowym osiedlu mieszczącym się przy ul. Kościuszki 21A-H

 

NASZE DOMY -OPIS

KAŻDY Z NASZYCH DOMÓWBĘDZIE POSIADAŁ – UWAGA!!!!:

– GARAŻ NA DWA SAMOCHODY (DWUSTANOWISKOWY 32m2) Z BRAMĄ HOORMAN Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM.

-Ściana między lokalowa – wymurowna z dwóch ścian łączna grubość 40-42cm razem z tynkiem , dzięki temu  utworzymy komfort mieszkania dla nowych nabywców naszych domów.

– DWA MIEJSCA POSTOJOWE DLA GOŚCI PRZED GARAŻEM.

– DUŻY SALON Z KOMINKIEM , ANEKSEM KUCHENNYM W WIELKOŚCI -41,2m2.

– CZTERY SYPIALNIE NA PIĘTRZE  WIELKOŚCI –  14-17m2. CZTERY ŁAZIENKI WRAZ Z WC.

– SYPIALNIA RODZICÓW Z ODZIELNĄ ŁAZIENKĄ I GARDEROBĄ.

– TRZECIA KONDYGNACJA DO WŁASNEJ ARANZACJI , PRAWIE 69m2 po podłodze- DO ZAGOSPODAROWANIA ,( na przykład – dodatkowe pokoje dla dzieci, sala zabaw , pokój telewizyjny , pracownie artystyczną, pralnie ,suszarnie, prasowalnie i wiele innych pomysłów .)

– KLATKA SCHODOWA PEŁNA BEZ SCHODÓW ZABIEGOWYCH.

– ODZIELNA KOTŁOWNIA Z PIECEM VAISSMAN WARAZ Z CAŁĄ INSTALACJA C.O. – GRZEJNIKI PLUS OGRZEWANIE PODŁOGOWE.

-WEJŚCIE PRZEZ WIATROŁAP Z POJEMNĄ SZAFĄ.

-KAŻDY BUDYNEK JEST OGRODZONY, wjazd bezpośrednio do garażu z drogi wewnętrznej dojazdowej o szerokości 6 m. POSIADA OGRÓD. DO KAŻDEGO Z DOMÓW PRZEWIDZIANY JEST RÓWNIEŻ DUŻY TARAS DO WŁASNEJ ARANŻACJI.

-CAŁE OSIEDLE JEST OGRODZONE Z BRAMĄ WJAZDOWĄ Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM.

 

 

 

To doskonałe miejsce dla rodzin – zaledwie 200 m do przedszkola oraz 300 m do szkoły podstawowej,  500 m do  gimnazjum, przystanku autobusowego,  800 m PKP oraz  600m basenu i aquaparku. Plac zabaw gminny dobrze wyposażony w odległości 400m. Sklep spożywczy oddalony -400m. Super lokalizacja wszędzie blisko mały spacer , do wszystkich instytucji i urzędów takich jak: poczta , komisariat,  urząd Gminny, Kościół . Osiedle przypadnie również do gustu wszystkim osobom ceniącym komfort, spokój, ciszę oraz bliskość natury, ponieważ w odległości 200m znajduję się przepiękny Park z licznymi alejkami i ławeczkami do odpoczynku. Otaczająca osiedle architektura tworzy wyjątkowy klimat, a bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza wspaniałe warunki rekreacyjne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Bogactwo terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Do stolicy dojechać można samochodem Trasą S8 oraz Trasą 2 (Poznańską), autobusem lub koleją w kilka minut.

W skład tego kameralnego osiedla wchodzą cztery budynki w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni całkowitej-206,90 m2 usytuowane na  działkach (ogródkach) w raz z budynkiem od 174m2 do 377m2. Łącznie 8 segmentów. Budynki charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i nowoczesną architekturą w kolorach bieli i szarości . Domy zostały wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła m.in. energooszczędne trzyszybowe okna, energooszczędne drzwi wejściowe z ciepłym montażem.  Budynki posiadają trzy kondygnacje .

 

Top