Menu

Willa-Ożarów - Inżynierska opis inwestycji

MIĘS-HUB DEWELOPER „ Budujemy jak dla Siebie –  lepiej bo budujemy dla Ciebie”
 

WILLA OŻARÓW – ul. INŻYNIERSKA to prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z nowoczesną architekturą zlokalizowanym w mieście Ożarów Mazowiecki na nowym osiedlu mieszkaniowym mieszczącym się przy ul. Inżynierskiej 12-34  obok ul.  Kapuckiej.

        NASZE DOMY -OPIS

KAŻDY Z NASZYCH  DOMÓW BĘDZIE POSIADAŁ – UWAGA!!!!:

– GARAŻ NA SAMOCHÓD ( 15,35m2) Z BRAMĄ HOORMAN lub WIŚNIOWSKI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM.

-Ściana między BUDYNKAMI–  wymurowna z dwóch ścian łączna grubość 41-42cm razem z tynkiem, ściana między lokalowa 18cm gęsta silikat N18, dzięki temu  utworzymy komfort mieszkania dla nowych nabywców naszych domów.

– DWA MIEJSCA POSTOJOWE DLA GOŚCI PRZED GARAŻEM.

– DUŻY SALON Z KOMINKIEM , ANEKSEM KUCHENNYM W WIELKOŚCI -36,77m2.  Wysokość kondygnacji I-  2,7m

– CZTERY SYPIALNIE NA PIĘTRZE  WIELKOŚCI –  11-16m2. Wysokość Kondygnacji II – 2,70m.

– zaprojektowane są dwie ŁAZIENKI WRAZ Z WC. Według własnej aranżacji można zaprojektować pralnio – łazienkę na 3 –kondygnacji.

– SYPIALNIA RODZICÓW Z ODZIELNĄ ŁAZIENKĄ z opcją według własnej aranżacji.

– TRZECIA KONDYGNACJA DO WŁASNEJ ARANZACJI , PRAWIE 60m2 po podłodze- DO ZAGOSPODAROWANIA ,( na przykład – dodatkowe pokoje dla dzieci, sala zabaw , pokój telewizyjny , pracownie artystyczną, pralnie ,suszarnie, prasowalnie i wiele innych pomysłów .) , wysokości trzeciej kondygnacji 2,5m na środku budynku.

– ODZIELNA KOTŁOWNIA Z PIECEM VAISSMAN WARAZ Z CAŁĄ INSTALACJA C.O. –GRZEJNIKI PLUS OGRZEWANIE PODŁOGOWE.

-WEJŚCIE PRZEZ WIATROŁAP Z  bardzo POJEMNĄ SZAFĄ.

-KAŻDY BUDYNEK JEST OGRODZONY, wjazd bezpośrednio do garażu z drogi wewnętrznej  prywatnej wykonanej z kostki brukowej -dojazdowej o szerokości 8 m. POSIADA OGRÓD. DO KAŻDEGO Z DOMÓW PRZEWIDZIANY JEST RÓWNIEŻ  TARAS DO WŁASNEJ ARANŻACJI.

 

 


To doskonałe miejsce dla rodzin – Szkoła podstawowa i przedszkole przy ul. Szkolnej 700 m, do  szkoły i przedszkola przy ul, Lipowej 1100m , do przystanku autobusowego 800m,  1180 m PKP oraz  800m basenu i aquaparku. Plac zabaw gminny dobrze wyposażony w odległości 900m. Sklep spożywczy oddalony -100m. Super lokalizacja wszędzie blisko mały spacer , do wszystkich instytucji i urzędów takich jak: poczta , komisariat,  urząd Gminny, Kościół . Osiedle przypadnie również do gustu wszystkim osobom ceniącym komfort, spokój, ciszę oraz bliskość natury, ponieważ w odległości 1000m znajduję się przepiękny Park z licznymi alejkami i ławeczkami do odpoczynku. Otaczająca osiedle architektura tworzy wyjątkowy klimat, a bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarza wspaniałe warunki rekreacyjne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Bogactwo terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Do stolicy dojechać można samochodem Trasą S8 oraz Trasą 2 (Poznańską), autobusem lub koleją w kilka minut.

W skład tego kameralnego osiedla wchodzi sześć budynków w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni łącznej 166,68m2 na trzech kondygnacjach usytuowane na  działkach (ogródkach) w raz z budynkiem od 195m2 do 369m2. Łącznie 12 segmentów. Budynki charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i nowoczesną architekturą w kolorach bieli i szarości . Domy zostały wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła m.in. energooszczędne trzyszybowe okna, energooszczędne drzwi wejściowe z ciepłym montażem z dwóch stron, okna z ciepłym montażem z dwóch stron .  Budynki posiadają trzy kondygnacje 

Top