Menu

MIĘS-HUB DEWELOPER

Nasza praca jest dla nas pasją.

Jesteśmy nowoczesną firmą deweloperską, która istnieje na rynku od 2001 r.

 

Właścicielem firmy MIĘS-HUB DEWELOPER jest  inż. Hubert Żuchowski  tworzy z pasją   o aktualne obowiązujące trendy na rynku nieruchomości, szczególnie w jakości wykonania.

Profesjonalna obsługa, koncentracja na rozpoznaniu i realizacji potrzeb Klienta oraz wysoka jakość inwestycji to podstawa działania naszej firmy. Sukces naszych działań oparty jest na nowatorskich pomysłach kreatywnego zespołu , otwartego na nowe wyzwania . Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym, a projekty naszych domów oparte są na indywidualnych potrzebach i rozwiązaniach dopasowanych do naszych klientów.

Wysoka jakość wykonania, komfort i bezpieczeństwo

Posiadamy szerokie doświadczenie przy dużych projektach deweloperskich m.in. biurowce, hale produkcyjne, apartamenty oraz domy. Wszystkie nasze inwestycje są projektowane i wykonane ze szczególną starannością, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Równocześnie przy każdym projekcie stawiamy na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania z jednoczesnym zachowaniem tradycyjnej i sprawdzonej sztuki budowlanej.

Chętnie służymy radą i pomocą

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi inwestycjami, doradzimy w wyborze odpowiedniej nieruchomości, a także pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z realizacją transakcji zakupu.

 

Inż.  Hubert Żuchowski

Willa Ożarów – osiedle

realizacje –Willa Ożarów –osiedle

Nasz adres

ul. Mickiewicza 29, Ożarów Mazowiecki, Polska

Odwiedź nas już dziś!

Top